about Hakkımızda

KLC İç Mimarlık

about
Hakkımızda

Hikayemizin kökleri tutkuya, üreticiliğe ve mükemmelliğe olan bağlılığa dayanmaktadır. İç tasarım konusunda ortak sevgiye ve mekanları ilham verici ortamlara dönüştürme vizyonuna sahip bireylerden oluşan küçük bir ekip olarak başladık.
 
Yolculuğumuz, vizyoner kurucumuz David Richard'ın kişiselleştirilmiş, yenilikçi ve yüksek kaliteli iç mekan yenileme hizmetlerine olan ihtiyacı fark etmesiyle başladı. Tasarım geçmişi ve güzel ve işlevsel alanlar tasarlama tutkusu ile David Richard, olağanüstü sonuçlar sunacak ve müşteri beklentilerini aşacak bir şirket kurmak için yola çıktı.
 
Mütevazı başlangıçlardan başlayarak, uzmanlığımız, detaylara gösterdiğimiz özen ve müşteri odaklı yaklaşımımız ile itibar kazanarak istikrarlı bir şekilde büyüdük. Her biri kendi alanları için benzersiz ihtiyaçlara ve vizyonlara sahip çok çeşitli müşterilerle çalışma ayrıcalığına sahip olduk. Üstlendiğimiz her projede tasarımı, işlevselliği ve işçiliği harmanlayarak bu vizyonları hayata geçirme yeteneğimizden gurur duyuyoruz.

 

KLC  İç Mimarlık